HC Vimperk stále drží první místo

MUŽI POKRAČUJÍ NA VÍTĚZNÉ VLNĚ I VE 4. KOLE

4. kolo KLM sobota 13. 10. 2018 14:20 – ZS Písek

TJ Sokol Radomyšl – HC Vimperk 2:5 (1:1,1:2,0:2)

Góly a nahrávky: 5. M. Hřebíček (Hovora), 27. Hovora (P. Procházka) – 12. R. Suchánek ml. (J. Sitter, Janásek), 39. Binder (Fleischman), 39. R. Suchánek ml. (Chval, Chaloupka), 59. R. Suchánek ml. (Chaloupka), 60. Fleischman (Korous). Rozhodčí: Macák – P. Bělohlav, M. Matoušek.

Vyloučení: 8:8, navíc R. Volf ml. (Radomyšl) 5 minut + do konce, Jungbauer (Radomyšl) 10 minut

Využití: 1:0

Diváků: 70

Radomyšl: Žilinčík – P. Procházka, M. Hřebíček, Hora, R. Volf ml., Jungbauer – Jos. Slavík, V. Šuhaj, O. Gába, J. Řehoř, Hovora, A. Novák, Šimoník, Fr. Bárta, P. Březina. Trenéři Radek Hovora a Zdeněk Javůrek.

Vimperk: Podskalský – O. Předota, Chaloupka, Janásek, Jan Lang, Kačmár, Horejš – Chval, J. Hanzal, Paule, R. Sitter, R. Suchánek ml., J. Sitter, Binder, Korous, Fleischman. Trenéři Milan Stárek a Pavel Předota.

Domácí šli na píseckém stadionu v první třetině do rychlého vedení, když ve 5. minutě využili přesilovku. Vimperk ještě do přestávky vyrovnal. Radomyšl znovu získala vedení ve 27. minutě, ale hosté dokázali dvěma brankami těsně před koncem druhé třetiny strhnout průběžné vedení na svoji stranu. V samotném závěru přidal Vimperk další dvě trefy a po výsledku 2:5 si z Písku odváží cennou výhru.

Hattrickem se blýskl Rudolf Suchánek a spolehlivý výkon podal brankář Radek Podskalský. V neděli 21. 10. přivítá Vimperk na domácím ledě Český Krumlov.