Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Pohodová neděle ve Vimperku

  Pohodová neděle ve Vimperku

   

  Pomalu se blíží předvánoční čas. V loňském roce proběhl právě touto dobou první ročník Pohodové neděle, který sklidil velký úspěch. Místní Cihelna se na jeden den proměnila na místo zábavy, odpočinku, malého festivalu s prezentací místních podnikatelů a inspirace k pořízení vánočních dárků. Nechyběly ani módní přehlídky, která celý program velmi obohatily.

  1

   

   

  Ani letos tomu nebude jinak. Dveře Cihelny se otevřou pro druhý ročník Pohodové neděle a to 25.11. 2018 od 14.00 hodin.

   

  Můžete se opět těšit na prezentaci vimperských podnikatelů a obchůdků. Vychutnáme si výbornou kávu, budeme obdivovat různé výrobky a nakupovat vánoční dárky. Samozřejmě nebudou chybět aniymódní přehlídka, které zajistí Střední odborná škola v Třeboni a předvede modely místních firem VAVI, Ka-PO – pracovní oděvy, GOMI, Obchůdek u Elenky, Sport 11 Šumava, Triola a PP Styl. Dalším zajímavým programem budou dětské tance s Ivetou Pavlíkovou z Move to Live.

   

  Pohodovou neděli organizuje spolek Vimpersko, který podporuje snahu a rozvoj místních podnikatelů. Můžete se zde setkat s pestrou nabídkou prezentačních stánků. Hlavně je důležité nezapomínat, že každý z nás může svým nákupem přispět k rozvoji Vimperka. Je to jednoduché.

   

  Pomáhej Vimperku. Nakupuj tu! ;)

   

  S kým se na Pohodové neděli potkáme?

   

  Anes – představí nejen šperky z hodinek – Aneta Švecová2

  AVON – Iveta Lahovcová

  GOMI – háčkovaná móda – Ivana Rajniaková

  Dekorační předměty pletené z papíru – Jaroslava Dejmková

  Korálkové šperky – Marcela Vlčková

  Home Made Soap – Jaroslava Šebestová

  Hračky u Krtečka – Marcela a Veronika Budínská

  Kavárna ve Skále

  Kosmetika Faberlic

  Korálkové šperky – Marcela Vlčková

  KaPO plus pracovní oděvy, rukavice a boty

  Nábytek Šumava

  Pekařství u Hrocha

  Shari Design – Šárka Řezníková

  Sport 11 Šumava

  Spolek Slunečnice

  Střechy Vimperk – Ladislav Chval

  Šumavská spižírna

  VAVI

  Zlatnictví – Anna Píchová

   

  3Nebude zde chybět ani dětský koutek, občerstvení a zároveň prezentační stánek Vimperska. Zde můžete získat informace a také podpořit projekt pro záchranu Kapličky na Brantlově dvoře. Pokud by vás zajímalo více informací ohledně tohoto projektu nebo byste se rádi zúčastnili jakékoliv finanční podpory a tím se zapojili do její záchrany, tak se více informací můžete dozvědět na stránkách www.vimpersko.cz. Finanční příspěvek lze vhodit do kasičky přímo u stánku našeho spolku.

   

  Přijďte si i s přáteli udělat 25.11. 2018 od 14:00 hodin ve vimperské Cihelně pohodovou neděli a podpořte místní podnikatele. Těšíme se na vás.

   

  Vimpersko, místní podnikatelé a spolky

   

  4 

   


  Sdílet