Šumavan Vimperk otočil zápas

Muži udeřili mezi 71. a 76. minutou, když se jim podařilo otočit skóre utkání z 0:1 na 3:1

1.A muži

TJ Šumavan Vimperk – Spartak Kaplice 3:1 (0:1)

góly: 71’ Chvosta, 74’ Vondrášek, 76’ Šíp

sestava: Vlk – Blahout J. (46’ Rod), Sedláček, Pospíchal, Samec – Málek, Vondrášek (K, 85’ Pankratz), Šíp, Čech – Chvosta (80’ Schwarz), Tesař (61’ Frček)

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka: Do zápasu jsme nevstoupili dobře a hosté nás již v 10.minutě potrestali. Po zmatku v naší obraně se Divoký nemýlil a stav byl 0:1. To nás docela srazilo a do konce prvního poločasu jsme toho moc nepředvedli.

Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Hrálo se pomalu jen na jednu branku. Zápas a velmi dobře hrající Kaplici jsme zlomili během 8 minut a zaslouženě vyhráli. Jsem rád,že jsme poslední zápas sezóny zvládli a bude se nám o něco klidněji přezimovat.

Na druhou stranu můžeme litovat,že sezóna končí, protože se nám docela dařilo a co teď předváděli na hřišti “Vlčák,Šípák a Chvosťák” bylo super.

{gallery}vimperk/2019/foto_zdenek_formanek/listopad/fotbal_muzi_vimperk_kaplice/{/gallery}

text:Michal Uhlík