HC Vimperk se radoval z těsného vítězství

Před vlastním publikem se radoval HC  Vimperk z těsného vítězství nad Milevskem.

Krajská liga, 15. kolo:

HC Vimperk – HC Milevsko 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Góly a nahrávky: 11. M. Novotný (J. Sitter), 52. J. Trummer st., 59. J. Sitter (R. Suchánek ml.) – 14. T. Bílek (Hastrman), 28. Jíška (Gřegořek).

Rozhodčí: J. Macháček – Kubíček, Jan Lang II.

Vyloučení: 12:8, navíc Jiří Lang (Vimperk) 10 minut, Paule (Vimperk) 10 minut + do konce.

Využití: 1:1.

Diváků: 250.

HC Vimperk: Vl. Marek (49. Robl) – Jan Lang I, J. Předota, O. Předota, L. Turek, Franta, R. Sitter – O. Kovář, R. Suchánek ml., J. Sitter, M. Novotný, J. Trummer st., Paule, Vl. Hadrava, Jiří Lang, Vl. Pešl st. Trenéři Milan Stárek a Pavel Předota.

HC Milevsko: Panec – A. Hájek, Bouška, Hastrman, Gřegořek, Růžek, Štych – Petřík, Šimák, Hamerle, T. Bílek, J. Müller, Fořt, Jíška, Mich. Jelínek, Kořánek. Trenér Michal Štych.

Vimperk s Milevskem bojovaly o účast v osmičce a důležitost zápasu korespondovala s oboustrannou nervozitou. Týmům využívajícím hojně služby ostřílených matadorů (Vladinír Pešl 54 let, Jan Trummer 47, Rudolf Suchánek 39 – Michal Štych 45, Jiří Müller 43, Petr Gřegořek 41, Milan Kořánek 39) nadělil rozhodčí Jiří Macháček v součtu sedmdesát trestných minut. „Utkání bylo strašně rozkouskované vyloučeními. Hráli jsme často ve čtyřech. Ke konci jsme byli šťastnější,“ komentoval vimperský asistent Pavel Předota. „Dlouho jsme vedli, ale soupeři se povedlo vrátit nám těsnou porážku z Milevska. Nevyužili jsme šance,“ litoval hrající kouč poražených Michal Štych.

{gallery}vimperk/2020/zdenek_formanek_fotky/leden/hokej_muzi_vimperk_milevsko/{/gallery}