Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Tváří Škodovky je Veronika Dejová


  8. ročník největší soutěže krásy na jihozápadě Čech Dívka Šumavy je v plném proudu. Finalistky absolvují řadu programů které směřují k finálovému galavečeru. Ten se letos koná v plzeňském Parkhotelu. Na zajímavou podívanou vás zve ředitelka soutěže Pavlína Němečková:

   pozvánka finále

   

  21. září bude v plzeňském Parkhotelu velmi vysoká koncentrace ženské krásy. O 8. titul Dívka Šumavy 2013 se utká desítka nejkrásnějších dívek českého jihozápadua celý večer bude pod taktovkou populární moderátorky Adély Banášové. Finalistky se představí v róbách Lukáše Bartoně, předvedou kolekci značky Desiguala čeká je dokonce a doslova andělská promenáda značky Victoria’s Secret by Chicike!,která letos nahradí klasickou plavkovou promenádu. Na podiu nebudou chybět ani proslulá andělská křídla.
   

  Dívky si na jaře vylosovaly téma svých volných disciplín a ty se letos ponesou v duchu muzikálů. Hostem bude kromě taneční skupiny Koloseum Dance team Plzeň také finalistka letošní SuperStar Natálie Kubištová.

   

  V závěru galavečera budou vyhlášeny všechny doprovodné tituly, nejsympatičtější hlasy rádií,tváře mediálních partnerů a hlavně nová “královna Šumavy”, která převezme vládu po slečně Kateřině Brabcové, která již v příštím roce bude končit studium medicíny.

   

   

  V porotě zasednou zástupci hlavních partnerů, starostové partnerských měst, ale také lektoři,kteří dívky v průběhu soutěže školili, stylistka Dita N. Bezděková, autor originálních korunek pro vítězky, Miloš Vetengl a nebude chybět patronka letošního ročníku, Miss ČR Lucie Křížková. Výtěžek z dražby korunky letos totiž poputuje právě na o.s. Dobrý skutek.Předprodej vstupenek letos probíhá pouze prostřednictvím  WWW.DIVKASUMAVY.CZ "

   

  Co čeká dívky v nejbližší době?

  „Finalistky se pilně připravují na svá vystoupení, pilují volné disciplíny. Nyní je čeká návštěva Stomatologické kliniky ve Vimperku, kde jim zubní specialisté nablýskají jejich zářivé úsměvy, v září absolvují návštěvy v regionálních rádiích, kde pak posluchači budou hlasovat o nejsympatičtější hlasy, absolvují mini kurz potápění a nemine je závěrečné, přípravné soustředění přímo v srdci Šumavy, ve Wellness & Sport hotelu Šumava v Kašperských Horách.“

   

  První letošní titul je již udělen. Kdo ho získal?

  „Fanoušci vozů značky Škoda si zvolili, již tradičně, svoji tvář. Tou se stala 21letá administrativní pracovnice z Plzně, Veronika Dejová. Teď ji čeká focení exkluzivního kalendáře na rok 2014.“

   veronika dejová

   Veronika Dejová z Plzně

   

  vka Šumavy má v jedné ze svých sekcí také aktivity pro malé modelky. Povedl se letošní modeling camp? Kolik měl účastnic?


  „Letní školička mini modelek a modeling camp má 16 úspěšných absolventek. Byl to již druhý letní kemp pro mini modelky a slečny juniorky a konal se v krásném prostředí Sportpenzionu Pohoda v Letkově v produkci týmu agentury DS Models. Zúčastnilo se jej 16 dívek ve věku od 6 do 16 let. Týden nabitý tréninky chůze, choreografií, zumbou, posilováním, tenisovými lekcemi, tancem, besedou s MISS ČR, Lucií Křížkovou, školou líčení, fotografováním .... vyvrcholil závěrečnou módní přehlídkou všech absolventek. Dívky si vyzkoušely i představování na mikrofon a natočily veselý videospot. Letos připravujeme pokračování kurzů na podzim. Zájemkyně se vše včas dozví prostřednictvím médií a www.dsmodels.cz .“

   absolventky - juniorky

  Absolventky-juniorky

   

  absolventky mini modelky

  Absolventky - mini modelky

   

  realizační tým letní školičky a modeling campu

  Realizační tým mini školičky a modeling campu

   

  společné foto

  Společné foto

   

  Videospot absolventek kurzu: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WRwemuC3qRs

   

  2013 divka sympatie partneri landscape

   

   

  -pn, red-; foto Zdeněk Hás

  Sdílet