Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

  • Přežili, ale sáhli si na dno


    Extrémně náročný závod v disciplinách TFA -  „Toughest Firefighter Alive", volně přeloženo „nejtvrdší hasič přežívá“, mají za sebou hasiči jednotlivých územních odborů, kteří v týmech a v jednotlivcích soutěžili v pátek 13. zářív areálu  Aktiv parku Lipno. V atraktivním prostředí Stezky korunami stromů se odehrály  náročné disciplíny, které prověřily  sílu, odolnost, vytrvalost a znalosti  všech zúčastněných.

    Pořadatelem letošního klání (koná se jednou za dva roky) byl ÚO Český Krumlov. Sedm soutěžních týmů si muselo poradit na čtyřech úsecích s dovednostními i silovými úkoly, které podle slov jednotlivých soutěžících, šly často  až na hranici možností.

     

    Výsledky týmů:

    1   Tábor     15:32,83
    2   Písek     15:55,80
    3   České Budějovice     16:28,77
    4   Jindřichův Hradec     17:15,71
    5   Český Krumlov     18:28,46
    6   Strakonice     18:56,65
    7   Prachatice     19:40,64

     

    Výsledky jednotlivců:

    kategorie A

     

    Pořadí   Start. č. Jméno ÚO Celkový čas
    1   13 Jaroslav Poukar Jindřichův Hradec 04:55,56
    2   29 Milan Čada České Budějovice 04:57,48
    3   21 Lukáš Houdek Tábor 05:00,32
    4   4 David Kubiš Písek 05:03,56
    5   7 Ondřej Fišer Tábor 05:08,75
    6   25 Tomáš Novotný Písek 05:14,56
    7   22 Petr Švepeš České Budějovice 05:31,01
    8   18 Michal Brousil Písek 05:37,68
    9   9 Tomáš Kubeš Český Krumlov 05:40,78
    10   20 Pavel Brůžek Jindřichův Hradec 05:46,12
    11   11 Karel Tratina Písek 05:54,77
    12   15 Jakub Kostohryz České Budějovice 06:00,29
    13   26 Michal Habich Strakonice 06:06,38
    14   6 Stanislav Šmíd Jindřichův Hradec 06:34,04
    15   2 Pavel Vejvara Český Krumlov 06:38,86
    16   33 Vratislav Zelenka Strakonice 06:48,22
    17   23 Václav Ottenschlager Český Krumlov 07:37,23
    18   32 Stanislav Smrt Písek 08:22,48
    19   3 Stanislav Stiebler Prachatice 10:57,68
    20   1 0 České Budějovice diskval.

     

    kategorie B

     

    Pořadí   Start. č. Jméno ÚO Celkový čas
    1   35 Petr Benda Tábor 05:23,76
    2   24 Pecka Petr Prachatice 05:26,32
    3   28 Petr Klůfa Tábor 05:34,87
    4   14 Michal Podzimek Tábor 05:47,19
    5   30 Milan Líbal Český Krumlov 06:08,82
    6   5 Karel Sokol Strakonice 06:10,58
    7   8 Petr Habeš České Budějovice 06:34,75
    8   12 Jindřich Králík Strakonice 06:39,69
    9   31 Roučka Milan Prachatice 06:48,33
    10   16 Jiří Mleziva Český Krumlov 07:11,35
    11   19 Oldřich Pecka Strakonice 07:21,73
    12   10 Fulín Jiří Prachatice 07:25,99
    13   17 Haubelt Jiří Prachatice 11:30,90
    14   27 0 Jindřichův Hradec diskval.
    15   34 0 Jindřichův Hradec diskval.

     

     -hzs-

    Sdílet